دلتا سیستم

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

پرسش و پاسخهای متداول ADSL :

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

ADSL راهكاري است كه با استفاده از آن مي‌توان با بهره‌گيري از امكانات مخابراتي موجود بدون نياز به شماره‌گيري و بدون اشغال تلفن، دسترسي به اينترنت را با سرعتي بالا فراهم ساخت.

ADSL چه برتري‌هايی نسبت به اتصال Dial Up دارد؟ سرعت بالا، اتصال هميشگي بدون نياز به شماره گيري و اشغال شدن خط تلفن، سادگي تجهيزات مورد استفاده بدون نياز به سيم كشي اضافي و بدون نياز به پرداخت هزينه‌ي مكالمات تلفني.

اين سرويس به چه تجهيزاتي نياز دارد؟ ارايه اين خدمات به تجهيزات بسيار اندك و ساده‌اي نيازمند است، يك مودم DSL، يك splitter (جدا کننده) و يك Micro Filter

اين تجهيزات را چگونه بايد تهيه كرد؟ هماراسیستم هر يك از اين تجهيزات را به عنوان بخشي از خدمات خود در اختيار مشترك قرار خواهد داد.

مودمهای USB و Ethernet چه تفاوت‌هايي با يكديگر دارند؟ پورت USB به کامپيوتر مشترک وصل مي‌شود؛ در حالي که پورت Ethernet به يک توزيع کننده مثل سرور يا سوييچ به منظور توزيع پهناي باند در شبکه مشترک متصل مي‌گردد؛ مودم COMBO هر دو پورت را دارد.

مراحل اداري ارايه اين خدمات شامل ارتباط با مخابرات از چه طريقي انجام مي‌شود؟ هماراسیستم انجام این مراحل را به عهده می گیرد.

دلتا سیستم چگونه از اين خدمات پشتيباني مي‌كند؟ تلفن 3-3268312 از ساعت 10 صبح تا 10 شب در اختيار آن‌ها خواهد بود.

همچنین می توانید از طریق وب سایت با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

Designed by Delta System